Opublikowano: 3 lipca 2017 przez Mikołaj Pasek

Karta Oberthur Technologies wysadzana diamentami

Karta-Oberthur-Technologies-wysadzana-diamentami

Oberthur Technologies to globalny lider w kwestii produkcji kart spersonalizowanych. W ciągu ostatniego pół roku firma wprowadziła na rynek dwie nowości.

Pierwszą nowością wprowadzoną przez Oberthur Technologies jest karta inkrustowana diamentami, zaś drugą karta Smart Vibrant-e, którą możemy dostać w różnorodnych barwach. Obie karty są dedykowane przede wszystkim osobom pracującym w bankach. Autorzy kart są zdania, że jest to idealny produkt dla wąskiej grupy ludzi, którzy zwracają szczególną uwagę na wygląd i dodatkowe, innowacyjne funkcjonalności.

Karta Vibrant–e jest stworzona z myślą o tych konsumentach, którzy noszą w portfelu kilka kart, a chcieliby mieć je wszystkie w jednym plastiku. Karta ma zabarwione brzegi. Oberthur Technologies to firma, która oprócz karty wysadzanej diamentami i Smart Vibrant-e oferuje gros innych ciekawych na rynku produktów, przykładowo: karty metalowe, karty z walorami zapachowymi, fosforyzujące i karty przezroczyste.

Każda z proponowanych przez Oberthur Technologies kart posiada ważny certyfikat kart płatniczych. Przykładem dobrze znanej nam na polskim rynku karty płatniczej  jest karta Display, oferowana przez Getin Bank. Jest to karta z wyświetlaczem, dzięki któremu możemy sprawdzić stan naszego rachunku. Owa karta zdobyła wiele nagród i jest doceniana przez szerokie grono bankowych klientów.

Oberthur Technologies ma pod swoimi skrzydłami nie tylko instytucje bankowe, ale również firmy telekomunikacyjne i dalej rozwija się w kierunku „zasiedlenia” nowych rynków. Karty i dokumenty identyfikacyjne są dla owego przedsiębiorstwa priorytetem. W niedługim czasie niezwykle popularne staną się również podpisy elektroniczne oraz legitymacje studenckie, które zawierać w sobie będą dodatkowe funkcjonalności. Jest to jedna z niewielu tego typu firm na polskim rynku. Jej siedziba mieści się w podwarszawskiej Kobyłce, gdzie firma obsługuje aż 15 banków oraz dostarcza spersonalizowane karty.  

O Autorze 

Comments are closed.