Internet mobilny od nju

Opublikowano: 21 czerwca 2016 przez pwlzeb

Orange przyzwyczaił, że w ostatnich latach to on kreuje rynek. To oni stworzyli markę nju mobile, dzięki której ceny usług „bez limitu” staniały dwu lub trzykrotnie. W ostatnim czasie odświeżyli ofertę Orange na kartę, przez co zafundowali nieprzespane nowe marketingowcom konkurencji. Wczoraj kolejny cios – fantastyczna oferta nju internetowy.

Samodzielny numer dedykowany do Internetu kosztuje nas maksymalnie 29 złotych miesięcznie, przy czym w uproszczeniu można powiedzieć – korzystasz w danym miesiącu – zapłacisz 29 złotych – nie korzystasz, zapłacisz 9 zł. Warto włączyć usługę „im dłużej, tym lepiej”, bo po 3 miesiącach jeśli nie korzystamy z numeru nie zapłacimy ani grosza.

Za tę kwotę otrzymamy na początek aż 40 GB Internetu na pełnej prędkości, później lejek 1 MBps. Po pół roku limit wzrośnie do 80, a po roku do 100 GB. Po dwóch latach otrzymamy dodatkowo 120 GB. Brzmi dobrze, prawda?

Ale to nie koniec. Orange pomyślał o klientach korzystających z usług głosowych Orange, i zaproponował możliwość dołączenia do konta abonenckiego dodatkowej karty SIM przeznaczonej tylko do Internetu. Za kartę zapłacimy miesięcznie 19 złotych i otrzymamy 20 GB. Jeżeli nasz główny numer jest aktywny min. 6 miesięcy korzystamy z 40 GB, po roku z 50 GB, a po dwóch latach z 60 GB.

Tak więc w ramach jednego konta abonenckiego możemy posiadać aż 3 karty SIM:

  • numer główny
  • numer dodatkowy
  • numer internet dodatkowy

Limit na Internet z którego korzystają poszczególne osoby sumuje z konta głównego i dodatkowego. Oznacza to, że jeśli posiadamy numer główny 2 lata otrzymamy: 60 GB z nju internet dodatkowy oraz 15 GB jeśli numer główny korzysta z usługi Jeden na wszystko.

 

Na koniec wersja dla oszczędnych.

Za maksymalnie 19 złotych miesięcznie możemy otrzymać nielimitowane rozmowy na komórki oraz 1 GB Internetu. Jeżeli nie dzwonimy dużo na stacjonarne (max. 10 zł) i nie wysyłamy dużo SMSów (max. 9 zł), to zaoszczędzimy nawet 19 złotych w porównaniu do oferty „Wszystko komórkowe”. Do tego możemy dokupić kartę do Internetu (po 2 od 20 do 60 GB w zależności od stażu numeru głównego) płacąc co miesiąc do 38 złotych + to co wydamy na stacjonarne i SMSy (max. 19 zł).