Nju mobile znów zaskakuje…

Opublikowano: 23 lipca 2015 przez pwlzeb

Z wielką przyjemnością piszę o ofertach, które pomagają w zaoszczędzeniu kilku złotych każdego miesiąca. Nju mobile ruszył wczoraj z nową usługą: „wszystko komórkowe za 29 zł”. Jeżeli korzystaliście z usługi „Jeden na wszystko” – zmieńcie to! „Wszystko komórkowe” pozwala wydzielić osobny próg maksymalnej kwoty za połączenia ze stacjonarnymi, dzięki czemu za 2 GB Internetu, SMSy, MMSy i rozmowy z operatorami komórkowymi w kraju zapłacimy nie więcej niż 29 złotych, a za połączenia z numerami stacjonarnymi 10 złotych. Jeśli sporadycznie dzwonimy na stacjonarki, jest szansa, że w ciągu roku zaoszczędzimy kilka, czy kilkanaście złotych, dlaczego nie spróbować? Nic nie tracimy.

Przypominam, że za 9 złotych pod nasze konto abonenckie możemy dołączyć drugi numer. Jak to zrobić pisałem tutaj.

Tylko teraz, po złożeniu zamówienia, otrzymujemy możliwość tańszego zatankowania na stacjach Orlen (trzeba być zarejestrowanym w programie Vitay). Przy tankowaniu za 120 zł dostaniemy zniżkę 60 złotych. Nic tylko dzwonić, tankować, jeździć!

Zamówić usługę można >>>>>TUTAJ<<<<< Pamiętajcie o włączenie roamingu przed wyjazdem na wakacje!

 

AKTUALIZACJA:

A jednak opłaca się „Jeden na wszystko” – korzystający z tej usługi dostaną po 28 sierpnia 5 GB w pełnej prędkości, zamiast 2 GB.